Main menu

 

Biorezonancia: Nová liečba neplodnosti

27th júl 2017

Páry, ktoré sa márne pokúšajú o dieťa, by boli ochotní skúsiť akúkoľvek liečbu alebo metódu, ktorá by im k vysnívanému dieťatku mohla dopomôcť. Ale niektoré metódy sú časovo náročné, mnohokrát nepríjemné a značne bolestivé. Jednou z nových metód, ktorá nebolí a je bezpečná, je biorezonancia. Táto technika založená na elektromagnetickom vlnení dokáže odhaliť a liečiť nielen problémy s neplodnosťou, ale aj alergie alebo rôzne závislosti.

Novinka pre neplodné páry

Niekedy, keď si západná medicína nevie rady, môže pomôcť medicína celostná. A z tej práve vychádza princíp biorezonancie. Tá je založená na predpoklade, že všetky organizmy a ich jednotlivé orgány vysielajú jedinečné elektromagnetické vlnenie. Unikátne a rozpoznateľné vlnenie vydávajú tiež napríklad vírusy, baktérie a iné patogény. Biorezonancia tieto vlny ľudského tela aj prípadných patogénov dokáže zmerať, a jasne tak detekovať problém nachádzajúci sa v organizme. Prístroj rušivé vlnenie vyhodnotí a porovná so známou a zdravou frekvenciou. Chybný elektromagnetický kód je potom upravený a vysielaný späť do organizmu prostredníctvom „správnej frekvencie“ s cieľom dostať telo do harmónie.

Novinkou pre neplodné páry bude využívanie biorezonančného prístroja a jeho špecifických programov, ktoré pracujú s párom ako celkom a dokážu podporiť liečbu metódami mimotelového oplodnenia a správnym vlnením pripraviť organizmus ženy pre zahniezdenie embrya, napríklad v prípadoch, keď opakovaná liečba v minulosti zlyhávala.

Čo je biorezonancia?

„Biorezonancia vychádza z princípov matematicko-fyzikálneho modelovania elektropotenciálov v ľudskom tele a využíva princíp elektroakupunktúry. Dokáže podrobne a presne zmapovať stav ľudského tela. Na rozdiel od klasickej západnej medicíny ho nevníma iba cez jednotlivé orgány, ale vo funkčných celkoch, nazývaných vo východnej medicíne dráhy či meridiány. Pomocou tejto metódy môžeme diagnostikovať a liečiť najrôznejšie patologické procesy. Je možné odstraňovať rôzne blokády, zápaly, alergie a intolerancie, očistiť organizmus od škodlivín vrátane ťažkých kovov a elektrosmogu, ktorý býva prítomný vo všetkých moderných budovách a zaťažuje náš organizmus,“ vysvetľuje riaditeľka reprodukčnej kliniky Repromeda MUDr. Kateřina Veselá, PhD.

Komplexná práca s telom

Východná medicína pracuje s telom komplexne. Pokiaľ si klasické lekárstvo nie je schopné poradiť s niektorými stavmi tela, ako vhodná alternatíva sa ponúka práve možnosť východnej medicíny. Problémy s neplodnosťou často narastajú aj kvôli zvyšujúcemu sa veku prvorodičiek a dlhodobému užívaniu antikoncepcie, kedy v niektorých prípadoch berú ženy hormóny 15 až 20 rokov.

To spôsobuje, že sú po ich vysadení často už mimo optimálny fertilný vek a majú následne problémy s otehotnením. Vďaka prepojeniu s prístupmi celostnej medicíny, ako sú akupunktúra, akupresúra alebo fytoterapia a biorezonancia, možno určiť vhodný model liečenia. Všetky spomínané metódy však nie sú samospasiteľné.

„Človek musí počítať so zmenou doterajšieho životného štýlu, pridať pohybovú aktivitu, začať sa lepšie stravovať. Nevyhnutná je tiež eliminácia stresu, ktorý má na zdravotný stav veľký vplyv. Choroba často nemôže byť vyliečená práve preto, že pacient nie je ochotný zmeniť vzorce svojho správania. Prístupy celostnej medicíny samozrejme nemusia vyhovovať každému, na klinike tieto služby ponúkame ako doplnkové k štandardnej liečbe. Vidím však v tejto metóde veľký budúci potenciál, ktorý zatiaľ využívame len z časti,“ hovorí MUDr. Kateřina Veselá, PhD. V niektorých západných štátoch sa dnes biorezonancia využíva oveľa viac ako u nás, vo Švajčiarsku je dokonca hradená zdravotnými poisťovňami.

Prečítajte si aj ďalšie články o tehotenstve:

 

S prianím krásneho dňa
www.mimulo.sk

Zdroj: www.mojezdravi.cz/novinky

Mohlo by Vás tiež zaujímať

One comment on “Biorezonancia: Nová liečba neplodnosti

  1. Pingback: Rady našich babičiek ako otehotnieť | Blog Mimulo

Pridaj komentár

CzechSlovakia