Main menu

 

Čo predpovedajú hviezdy našim nezbedníkom na jeseň?

6th sep 2017

Polovicu prázdnin už máme skoro za sebou a čoskoro nás čaká a neminie jeseň. S ňou prichádza nielen menej slnečných dní, ale aj ďalšie dobrodružstvo pre našich najmenších. Či už ich čaká škola, predškolská trieda alebo každodenná škôlka, budú ich dni opäť plné nových zážitkov. Pre nás rodičov bude jeseň zasa obdobie nových životných skúšok. Ako všetko zvládnuť a na čo sa potrebujeme na jeseň pripraviť, nám prezradia hviezdy a hviezdne znamenia našich detí.

Panna (23. august – 22. september)

Ešte „letné“ malé panny budú mať na jeseň túžbu všetkému šéfovať, a to aj nás rodičov, tak pozor na to. Určite ich nenechajte, aby si na to začali zvykať. Potom sa už svojich autoritatívnych zvykov budú zbavovať veľmi ťažko a začnú byť nezvládnuteľní. Obľúbení tak nebudú ani v kolektíve. A to by sa nám ani im veľmi nehodilo.

Váhy (23. september – 22. október)

Pozor! Na jeseň budú vaše malé váhy často choré, dávajte na nich preto pozor a nikam príliš necestujte. Ani ich nikde nepúšťajte, žiadna škola alebo škola v prírode nebude pre nich ideálnou voľbou. Skôr s nimi relaxujte a nepozývajte domov žiadne návštevy.

Škorpión (23. október – 21. november)

Malých škorpiónov bude čakať hladné obdobie. Nič nebudú chcieť jesť, nič im nebude chutiť, nič im nebude dobré. Ale nestresujte sa. Dajte im čas, každé takéto obdobie čoskoro prejde. Keď ich budete do niečoho nútiť, nepomôžete si veľmi a skôr ich nechuť k všetkému predĺžite.

Strelec (22. november – 21. december)

Pre malých strelcov prichádza čas zmierenia. Ak cez prázdniny veľa zlostili a zlostili aj vašich rodičov, teda babičku a dedka, budú možno medzi vami a vašimi rodičmi nezhody. Zameťte teda všetky spory v rodine čo najskôr pod koberec a uvedomte si, že vaše dieťa nimi najviac trpí.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Slnečné jesenné dni, ktoré sú ešte pred vami, využite k zábave vonku. Nasledujúce mesiace nebudú príjemné po fyzickej stránke, takže si pod šírym nebom užívajte so svojou ratolesťou čo najviac aktivít. A pripravte sa na malé komplikácie, ktoré vás asi čoskoro čakajú.

Vodnár (20. január – 18. február)

Prvá „nádcha“ je tu. Buďte opatrní, určite na ňu nechoďte s antibiotikami, môže sa jednať o dozvuk alergie. Namiesto toho sa obráťte na imunológa a zabudnite na slovo „samoliečba“.

Ryby (19. február – 20. marec)

Povinnosti a poriadok nebude mať vaše dieťa na jeseň rado. Snažte sa mu preto čo najviac spríjemniť deň, inak budete dlho bojovať so zlou náladou svojho potomka. Vymýšľajte drobné radosti, ktoré mu spríjemnia a uľahčia ranné vstávanie.

Baran (21. marec – 19. apríl)

Váš miláčik si bude v septembri tvrdo stáť za svojím a bude len na vás, akú diplomatickú cestu zvolíte, aby ste dosiahli to, čo chcete vy alebo vaše okolie. Nie preto, že máte potrebu svoje dieťa prehnane vychovávať, ale jednoducho preto, že je potrebné po letných prázdninách nastaviť mantinely.

Býk (20. apríl – 20. máj)

Býci sa budú v priebehu septembra chcieť s mamičkami objímať ešte viac ako v iných mesiacoch. Ak nastane nejaká zmena v ich živote, dajte im istotu v podobe pevného objatia a sladkých pusiniek vždy, keď je to potrebné.

Blíženci (21. máj – 20. jún)

Samostatnosť, to je hlavná jesenná téma pre vášho malého Blíženca. Doprajte mu jej toľko, koľko len potrebuje, ale v pozadí pozorne strážte, aby nedošlo k nejakému úrazu či nedorozumeniu!

Rak (21. jún – 22. júl)

Nepríjemnosti, ktoré sa na vás valia, sa automaticky premietnu aj do nervozity, ktorú dáte najavo svojmu potomkovi. A ten ponesie ťažko, že mamička je hádavá a nekomunikatívna. Zadržte a venujte mu všetok čas, ktorý môžete.

Lev (23. júl – 22. august)

Jesenný levíček bude veľmi v pohode. Nič dramatické vás ani vaše dieťa na jeseň nečaká. Užívajte si babie leto, pokoj zbraniam, ono to zas vypukne ku koncu jesene. Teraz môžete zodpovedne a pravdivo prehlásiť, že vaše dieťa je a bude zlaté ako jesenné lístie všade okolo vás.

Prečítajte si aj iné články:

Pozrite sa tiež na veľký výber dojčenského oblečenia a dojčenských potrieb.

S prianím krásneho dňa
www.mimulo.sk

Mohlo by Vás tiež zaujímať

Pridaj komentár

CzechSlovakia