Main menu

 

Deti narodené podľa znamenia splnu

19th júl 2017

Ľudskú povahu sa astrológovia snažia odhadnúť nielen podľa znamenia hviezd, ale tiež podľa splnu, ktorý hviezdny horoskop dopĺňa. Keďže dieťa sa nerodí ako nepopísaný list papiera, ale už s vrodeným temperamentom, tak nie je zlé si dopredu zistiť, ako sa možno bude detský charakter vyvíjať, keď sa vám dieťa narodí počas splnu. Sila splnu má podľa milovníkov mágie a astrológie čarovnú moc. Počas tejto fázy mesiaca dokonca ľahšie otehotniete. Deti narodené v určitom hviezdnom znamení a pri splne tak môžu mať dvojaký charakter. Buď sú citovo nevyrovnané, alebo si so všetkým poradí. Jedno majú však podľa astrológov spoločné. Vedia sa zasmiať svojmu vnútornému boju a oplývajú zmyslom pre humor.

Mesiac v Baranovi

Deti zrodené pri splne v Baranovi majú impulzívnu a nestálu povahu. Často sa rozčuľujú a veľa zabúdajú na plnenie svojich povinností, berú si všetko osobne. Nemožno v nich poprieť odvahu, odhodlanie, túžbu po nezávislosti. Títo jedinci majú energie na rozdávanie, veria svojmu úspechu.

Mesiac v Býkovi

Spln v Býkovi so sebou prináša potrebu po finančných a materiálnych istotách, preto sú ľudia narodení v tomto čase zodpovední a vážia si svojich vecí. Väčšinou sú citovo založení a vyrovnaní. Aj keď sú pracovití, občas ich premôže lenivosť. Len pozor na ich stravovacie návyky, často trpia obezitou.

Mesiac v Blížencoch

Smieškovia a nezbedníci. Stále skúšajú nové aktivity, nesmú sa ani chvíľu nudiť. Potrebujú trochu disciplíny. Úplňkové deti Blížencov sú nevyrovnané, trpia zmenami nálad. Často a radi hovoria, niekedy je to až neuveriteľné. Ale faktom tiež je, že sú praktické, všetko si musia logicky vysvetliť.

Mesiac v Rakovi

Toto spojenie je nanajvýš zaujímavé, pretože mesiac je vládcom tohto slnečného znamenia. Deti sú hlboko citovo založené, nedokážu sa zaobísť bez lásky svojich rodičov. Pravú lásku a porozumenie hľadajú aj v dospelosti. Deti narodené počas splnu v tomto znamení trpia častými zmenami nálad a sú veľmi vnímavé.

Mesiac v Levovi

Dieťa narodené pri splne leva je ambiciózne, skúša neustále nové veci, v ktorých by bolo jednoducho najlepšie. Tieto deti majú rady veľa chvály a nepohrdnú láskyplnou náručou, pretože sa s obľubou maznajú. Ničoho sa neboja. Aby boli vo všetkom špičky, urobia maximum. Sú úprimné a pohodové.

Mesiac v Panne

Deti narodené v splne Panny sú starostlivé, pracovité, presné a zodpovedné. Nedajú dopustiť na hygienické návyky a poriadok v domácnosti. Už od malička sú zvedavé a dbajú na svoj vzhľad. Nemajú problémy s plnením každodenných úloh, dalo by sa povedať, že ešte okrikujú vlastných rodičov.

Mesiac vo Váhach

Deti narodené v tomto období sú veľmi citlivé, neznášajú krivdu, hádky a faloš. Niekedy sa môže stať, že sú tlačovými hovorcami svojich rodičov a často sa pletú do vecí dospelých. Splnové deti Váh sú plné energie, majú zmysel pre vkus a krásno. Vyžaruje z nich osobitý šarm. Len pozor, sú neústupné!

Mesiac v Škorpiónovi

Už od malička prejavujú splnové deti Škorpióna silné emócie. Veľakrát si s nimi nevedia rodičia poradiť, preto bývajú v rozpakoch. Akoby sa nevedeli vyjadriť. Dokážu tiež manipulovať a nenápadne pretvárať svojich blízkych k obrazu svojmu. Nutné povedať, že sa nerady prispôsobujú, chcú mať všetko pod kontrolou.

Mesiac v Strelcovi

Deti Strelcov v sebe nosia premrštené ideály, čo im nie je vždy na úžitok. Milujú dobrodružstvo, pobyt v prírode a športové aktivity všetkého druhu. Nedokážu vykonávať stereotypné činnosti, proste to nevydržia. Tieto deti sú nesmierne odvážne a pomôžu v núdzi. Čoskoro sa postavia na vlastné nohy.

Mesiac v Kozorožcovi

Na prvý pohľad sú deti zrodené v splne Kozorožca prísne, smutné a vážne. Akoby nechceli dávať najavo svoje city. Niečo na tom bude. Už od raného detstva prahnú po životných istotách. Vždy sa na ne môžete spoľahnúť. Dokonca sa môže stať, že dirigujú svojich rodičov a cesta za úspechom im nie je cudzia.

Mesiac vo Vodnárovi

Deti v splne Vodnára majú potrebu všetkých ochraňovať a meniť k lepšiemu celý svet. Často sa zaoberajú cudzími problémami, čo ich ťaží na duši. Tieto deti milujú rodinné stretnutia a radi sa zoznamujú s novými kamarátmi. Rodičia by na ne mali dohliadnúť, často všetkým pomáhajú a nemajú z toho prospech.

Mesiac v Rybách

V deťoch narodených v splne Rýb lomcujú emócie, ktoré si často nevedia vysvetliť. Majú bujnú fantáziu a bývajú uzavreté. Ak pociťujú krivdu alebo prídu na lož, následky nesú ťažko. Deti Rybičky treba chrániť, pretože podliehajú nástrahám života. Potrebujú veľa lásky, inak chradnú.

V našom e-shope www.mimulo.sk nájdete krásne body s potlačou horoskopu.

Prečítajte si aj ďalšie články:

S prianím pekného dňa
Mgr. Daniela Fruhwirtová-Hradská
www.mimulo.sk

Mohlo by Vás tiež zaujímať

One comment on “Deti narodené podľa znamenia splnu

  1. Pingback: Zlé vlastnosti detí podľa horoskopu | Blog Mimulo

Pridaj komentár

CzechSlovakia