Main menu

 

Poznáte šťastné číslo vášho bábätka?

18th máj 2016

Nielen astrológia, ale takisto už aj numerológia sa stáva vedou, ktorá dokáže baviť a ešte viac, dokáže takisto predpovedať budúcnosť a určovať charakter ľudského počínania. Hovorí sa, že každý človek má svoje šťastné či obľúbené číslo, ktoré ho potom sprevádza celý život a mnohokrát toto číslo určuje tiež cestu nášho života. Môže mať také číslo aj naše bábätko a ako ho zistíme? Je možné vďaka šťastnému číslu zaistiť nášmu najdrahšiemu človiečikovi ľahší život? A môže mať číslo takú moc?

Group of eight babies, crawling, over white

Veda je veda

Numerológovia tvrdia, že áno. A prečo nie, keď nás dokážu baviť hviezdy, tak prečo nie čísla, o ktorých toho mimochodom vieme, my normálni ľudia, omnoho viac než o hviezdach. Každý niekedy poznamená, že jeho osud je vo hviezdach, ale čo keď je v číslach, a to ihneď pri narodení. Ako zistíme číslo nášho bábätka? Stačí si to spočítať. Napríklad ak sa vaše dieťa narodí 12. 2. 2012, spočítajte všetky čísla dohromady a máte večné šťastné číslo (1+2+2+2+0+1+2=10; 1+0=1), naše fiktívne dieťa má teda šťastné číslo 1. Samozrejme i čísla sú mnohokrát nevyspytateľné ako hviezdy, preto nenechávajme všetko len na nich a používajme svoju vlastnú chytrú, chladnú hlavu a hlavne sa bavme. 🙂

Čo všetko je v číslach

Zo šťastného čísla je možné vyčítať budúcnosť, ľudskú povahu, šťastné udalosti, čo nám chýba či nechýba a čo všetko môžeme vyhrať i prehrať, teda celkom dosť. Čísla nás takisto spájajú. Samotná numerológia je teda tak trochu vedma alebo i viac, keď ju priradíme k ezoterike či k hviezdnym znameniam. A čo prinesie ezoterika a čísla nášmu bábätku?

Deti s číslami 1, 5

Bábätko Jednotka bude spavé, ale neskôr dosť zvedavé. Vaše dieťa s týmito šťastnými číslami bude cítiť potrebu neustále sa niečo učiť a v dospelosti takisto učiť sa z chýb iných a týmito chybujúcimi ľuďmi sa obklopovať. Bude sa snažiť byť čo možno najviac samostatné a na nikoho sa neviazať. Čo pre vás bude zo začiatku určite výhrou. Deti budú odvážne, nebudú sa báť vysporiadať sa s vecami, ktoré by ich mohli ohroziť. Obzvlášť jednotky sa budú nerady zverovať so svojimi problémami a pocitmi, všetko si budú chcieť vyriešiť po svojom, budú to deti veľmi nadané a inteligentné. Bábätko Päťka bude plačlivé a večne hladné. Neskôr sa päťkám bude zdať obvyklý život ostatných detí veľmi nudný a tak si ho budú dosť prispôsobovať na svoj obraz. Nemajú rady plánovanie, škatuľkovanie a všetky záväzky i zásady ich dosť zväzujú. Vaše deti s týmito číslami budú milovať cestovanie, objavovanie nových vecí a najrôznejšie dobrodružstvá.

baby girl crawling on floor over white background

Deti s číslami 2, 8

Bábätká s týmito číslami sú veľmi uplakané, ale budú hravé. Dvojky sú jednoducho rady, keď je všetko úžasné a dokonalé, potrpia si na prepych. Ale tiež budú dosť dôverčivé a spoľahlivé, takže by si mali dávať pozor na ostatných, nie tak spoľahlivých kamarátov. Veľmi často sa v znamení čísla dva rodia najrôznejší umelci, hudobníci a ľudia citliví na abstraktné umenie. Osmička je vodcovskou osobnosťou, nebude mať rada, keď jej bude niekto v niečom radiť a pokiaľ bude môcť rozkazovať a plánovať všetkým ostatným program, bude v siedmom nebi. Najradšej by vaše dieťa riadilo celý svet. Najskôr sa vďaka svojej ctižiadosti dostane na post bankára, riaditeľa, podnikateľa alebo kapitána atď. Takisto sa môže stať veľmi dobrým športovcom.

Deti s číslami 4, 6

Bábätká budú veľmi spokojné, dobré a spavé. Štvorky budú predovšetkým disciplinované. Rady si budú všetko vybavovať dopredu a nikdy ich nenájdete na nejakú situáciu nepripravené. Na všetko si budú vedieť urobiť názor. Niekedy bude ťažké ich názor zmeniť. Budú mať rady čísla, i keď matematika nie je ich silnou stránkou. Vyniknú v zložitých veciach, pre iných úplne neprehľadných, ale pre ne to bude zábava. Deti číslom štyri budú výborné vo všetkom, kde je potrebné veľa plánovať a myslieť na niekoľko vecí súčasne. Šestky budú milovať spev a hry. Budú mať zmysel pre rytmus a presnosť. Budú si vedieť všetkých podmaniť svojím osobným kúzlom. Veľmi rady budú mať všetky zmeny. Vo svojich potrebách tak budú veľmi nestále. Pokiaľ je vaše dieťa šestka, má dobré vlohy byť lekár alebo liečiteľ. Budú to ľudia neverní, ale zodpovední.

bezplenková metoda

Deti s číslami 3, 7, 9

Bábätká s trojkou budú plačlivé, budú málo spať. Deti sú to povahy tvorivej, rozhodne nepostoja a dá sa povedať, že toho veľa narozprávajú. Niekedy pôjdu, bez toho aby si to uvedomili, do extrému. Dokážu povedať to, čo si myslia a so slovami to naozaj budú vedieť. Trojky sú často spisovatelia, maliari, herci atď. Ich duše bývajú čisté a bezstarostné.

Sedmička bude ako bábätko tiché a spavé, postupne veľmi bystré. Veľmi dobre bude chápať duchovnú stránku veci. Bude mať blízko k mágii a veľmi často bude premýšľať nad podstatou života, lásky a podobne neustále filozoficky uvažovať. Bude mať tendenciu sa zaoberať problémami veľmi do hĺbky a bude nad nimi stále hĺbať. Budú zrejme kúzelníci, maliari, spisovatelia alebo aj napríklad chemici.

Deviatka bude ako bábätko tiché, ale nespavé a bystré. Deviatky sa príliš nestarajú o okolitý svet. Rady si život užívajú, nedbajú na prekážky, milujú dobré jedlo, cestovanie a všetky krásy života. Vaše deti sa stanú sladkými pôžitkármi. Všetci ich budú zbožňovať, aspoň v tej dobe, keď budú deti. Pozor, budú milovať filmy a televíziu. Ale budú mať veľmi rady takisto divadlo, čo vás bude tešiť. V dospelosti uvidíte celkom často deviatky sedieť v divadelnom hľadisku a možno sa na ne ako na hercov pôjdete do divadla pozrieť vy, pyšní rodičia.

S prianím pekného dňa
Mgr. Daniela Fruhwirtová-Hradská

www.mimulo.sk

Mohlo by Vás tiež zaujímať

One comment on “Poznáte šťastné číslo vášho bábätka?

  1. Pingback: Čo si bábätko zapamätá a na čo zabudne? | Blog Mimulo

Pridaj komentár

CzechSlovakia