Main menu

 

Vášnivá oslava sv. Valentína za 400 €!

12th jan 2017

Vášeň, nežné objatia, dychtivé hladenie, sladké bozky, citové opojenie a túžba, túžba cítiť spojenie skrz celý vesmír vlastného tela, spojenie, ktoré končia explozívne (alebo exkluzívne) odmenou. Aj tak by mohla vyzerať vaša oslava sv. Valentína!

Oslavujte a krásne sa pomilujte! Krásne, spontánne, impulzívne a bez premýšľania, len tak sa milujú skutoční zamilovaní, a získate ten najkrajší darček pod slnkom, dieťa, vaše dieťa a symbol vašej veľkej lásky. Lásky, ktorú si týmto spečatíme priamo na deň sv. Valentína, nemôže byť dokonalejšej oslavy. Ovšem to nie je všetko, ak za váš dôkaz lásky na 14. 2. 2017 budete následne odmenení tehotenstvom, môžete získať ďalšiu odmenu, a to 400 € na výbavičku pre bábätko. E-shop www.mimulo.sk tu má pre vás opäť Valentínske plodeníčko, tak šup do toho!

                                                                                                    

My ženy si pripravme krásne spodné prádlo alebo nejaké sexy erotické prádlo, ktoré si šetríme pre super noci (je to tu!), Urobme si nežný večer s hudbou, s filmom, s večerou pri sviečkach, potom už na nás bude čakať mäkká posteľ a náruč nášho milého a pusťme sa do toho, využime príťažlivosť a ľahkosť daného momentu, splodiť bábätko bez stresu, v príjemnej atmosfére a ešte s možnosťou dvojitej výhry.

Stačí sa teda zaregistrovať do 21.2.2017 (prihlasovací formulár do akcie vyplňte TU), prežiť bez problémov svoje tehotenstvo a až sa vám narodí bábätko (8. 11. 2017), zašlite nám kópiu rodného listu a môžete sa radovať a nakupovať alebo skôr vyberať výbavičku pre bábätko za 400! Výbavičku v hodnote 400 € získajú prvé 3 mamičky, ktoré nám zašlú notársky overenú kópiu rodného listu bábätka.

Odmenu máme ale pre všetkých registrovaných :). Každá z Vás, ktorá sa zaregistruje, získa od nás zľavový kupón na 8 € na nákup v e-shope www.mimulo.sk. Stačí po pôrode zaslať fotečky Vás a bábätká a my Vám na oplátku zašleme zľavu vo výške 8 €.

Mimulo.sk vám ponúka všetko potrebné pre bábätko. Za svoju výhru si pre neho môžete zaobstarať veľa potrebného, jednoducho čokoľvek si budete pre svoju výbavičku priať a celkom podľa vašich predstáv, žiadne obmedzovanie!

Stojí to za to, že? Tak neváhajte, milujte sa, množte sa, registrujte sa a prežite vášnivo deň zamilovaných v objatí svojej osudovej lásky. Prajeme vám plodného Valentína!

Na fotografii môžete vidieť malého Petríka, ktorého rodičia sa tiež zúčastnili našej akcie, šli šťastíčku naprosti a nakoniec získali poukaz na nákup v našom e-shope za 400 € 🙂

 

Ako sa teda zúčastniť?

 1. je nutné sa zaregistrovať do 21. 2. 2017, prihlasovací formulár do akcie vyplňte TU
 2. 14.2.2017 hupsnete s drahou polovičkou do postieľky a ďalej Vám už naozaj nemusím vysvetľovať, čo by ste tam mali robiť ?
 3. ak otehotniete – GRATULUJEME
 4. nakoniec povijte svojho potomka 8.11.2017, pošlite nám najneskôr do konca novembra 2017 notársky overenú kópiu rodného listu dieťaťa a šup, môžete si vyberať z nášho e-shopu www.mimulo.sk výbavičku podľa vlastného výberu v hodnote 400 €
 5. výbavičku v hodnote 400 € získajú prvé 3 mamičky, ktoré nám zašlú notársky overenú kópiu rodného listu bábätka
 6. registráciou do súťaže súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov na marketingové účely
 7. registráciou v súťaži, v prípade výhry, súhlasíte so zaslaním fotografie bábätka s výbavičkou, ktorú ste si na e-shope www.mimulo.sk vybrali
 8. mamičky, ktoré sa u nás registrovali, ale porodili v iný deň, od nás získavajú zľavu vo výške 8 €. Zľava bude odoslaná, akonáhle od mamičky obdržíme fotografiu bábätka (najneskôr do 15.12.2017), ktoré sa narodilo v termíne od 15.10.2017 do 30.10.2017.
 9. každá registrovaná mamička má nárok na 1 zľavový kupón

Mohlo by Vás tiež zaujímať

2 comments on “Vášnivá oslava sv. Valentína za 400 €!

 1. Pingback: Podporujeme pôrodnosť na Slovensku i v Česku! | Blog Mimulo

 2. Pingback: Afrodiziaká alebo, ako podporiť chuť na milovanie | Blog Mimulo

Pridaj komentár

CzechSlovakia